GLOBAL REMOTE SERVICES – NE BUCURA DE SARBATORI

Decembrie 21, 2010 la 10:24 am | Publicat în Anunt important, Campanii IHTIS | 5 comentarii

GLOBAL REMOTE SERVICES – Make our holidays even happier

The work ‘Resource in the society’ and the site IHTIS took a decision that will honour us now, at the end of the year.
„Global Remote Services has the pleasure to annouce that the children, members of the IHTIS Association, will have a better Christmas this year”.
What could joy our young hearts better, considering the holidays to come, than a Sponsor Contract, with the main destination of building the Independent Life Center (on a secondary plan supporting other IHTS activities) and in total value of 7000 RON.
IHTIS members wish to sincerely thank S.C. GLOBAL REMOTE SERVICES, represented by Mr. General Manager Cosmin Raducu-Efrim, as well as Ms. Maria Mihai – who brought us one step closer to our dream.

Happy holidays!

Lucrarea “RESURSĂ ÎN SOCIETATE” şi site-ul IHTIS au generat, acum la final de an, o decizie ce ne onorează.
“Global Remote Services are plăcerea să anunţe că în acest an copiii din Asociatia IHTIS vor avea un Crăciun mai bun”.
Ce ne-ar putea bucura mai mult sufletele noastre de copii, în prag de sfântă sărbătoare, decât un Contract de Sponsorizare având ca destinaţie prioritară susţinerea construirii Centrului de Viaţă Independentă, (în plan secundar fiind susţinute şi alte acţiuni IHTS), cu suma de 7000 RON.
Membrii Asociaţiei IHTIS mulţumesc sincer firmei S.C. GLOBAL REMOTE SERVICES, reprezentata de Dl. Director General Cosmin Raducu-Efrim, precum şi Drei Maria Mihai – ce ne-au apropiat cu încă un pas de visul nostru.
Sărbători Fericite tuturor!

Mihaela Mihăescu

1. Hristos face ne-ncetat minuni si nu uita pe nimeni. Multumim GLOBAL REMOTE SERVICES.

2. Data fiind generozitatea oamenilor care detin aceasta companiei si a faptului ca acest an ne-a permis inca sa facem asemenea gesturi, iata ca am putut fi de folos oamenilor care chiar fac eforturi enorme sa infaptuiasca un vis.
    Maria Mihai

3. Buna tuturor!

Ce mare e Dumnnezeu, mai vedem si noi inca o data! Ii multumim Lui, iar echipei IHTIS cer sa nu se descurajeze, ci sa lupte ca sa implineasca visul sau.
    Va urez Sarbatori cu bucurii mari, mari si pentru fiecare sa aduca tot ceea ce ii lipseste sufletului si trupului sau.

Va imbratisez!

PS Imi cer scuze pentru ca nu am reusit sa onorez cererile de consiliere tuturor. Va astept pe adresa mea de mail ca sa vorbim despre ceea ce va preocupa: mihaimadalinaandreea@gmail.com! Numai bine! Ganditi pozitiv ca toate au cate o solutie, cel putin!!!
    Madalina- Andreea

4. Toata stima mea Doamna Maria Mihai pentru ca v-ati indreptat catre noi si sunt sigur ca Pruncu Iisus ce se va naste, va v-a aduce sanatate, bucurii si mantuire.

5. Felicitari Global Remote Services pentru aceasta sponsorizare.

Michi merita cu prisosinta recunoasterea volumului urias de sarcini pe care l-a depus in acest an zbuciumat prin intermediul gestului Dvs.