Asociatia IHTIS si YUUB ROMANIA – un dialog de perspectiva

Septembrie 12, 2011 la 6:26 pm | Publicat în Proiecte IHTIS, YUUB ROMANIA | Lasă un comentariu

Astazi, o noua intalnire cu echiaa YUUB – a conturat directiile de colaborare pe termen lung cu Asociatia IHTIS.
O noua interfata pentru blogul asociatiei, sustinerea festivalului de colinde, promovarea actiunilor si campaniilor noastre, scrierea constanta de articole din sfera dizabilitatii, prezenta frecventa in actiunile YUUB … sunt doar o parte din problemele discutate, ce vor fi de azi inainte transpuse in practica.
Multe dintre punctele supuse discutiei se regasesc in planul Proiectului CE POT FACE EU PENTRU COMUNITATE, un motiv in plus de a dovedi ca suntem capabili a face ceva util pentru noi insine si pentru cei din jur.

Lasă un comentariu »