Gala „Actionam Responsabil!” – Bucuresti, 5 decembrie 2013

Decembrie 6, 2013 la 2:06 pm | Publicat în Anunt important | Lasă un comentariu

PREMIUL ACTIONAM RESPONSABIL

banner_300x245-2-1In data de 5 decembrie, incepand cu ora 12oo a avut loc la Bucuresti Gala ”Actionam Responsabil! in cadrul careia au fost premiate organizatiile membre ale Retelei „Actionam responsabil”.

Moderata de Mihai Constantin, gala a marcat rezultatele obtinute in ultimii trei ani, acordand recunoasterile binemeritate acelora care au implementat proiecte de responsabilitate sociala, dar a si configurat urmatorii pasi pentru a trece la un nivel superior de eficacitate a Retelei „Actionam responsabil!” si la un mai mare impact in societatea romaneasca.

Cu ocazia aniversarii a 3 ani de existenta a Actionam Responsabil! evenimentul a reprezentat un pretext pentru ca membrii Retelei sa se cunoasca, sa schimbe idei si resurse necesare construirii de initiative de responsabilitate sociala.

Asociatia IHTIS a fost reprezentata la Gala de ADINA MINICAN – voluntar si CRISTINA SAVULESCU – partener in cadrul Proiectului „ETICHETAT VULNERABIL – GANDESC RESPONSABIL”.

HPIM2389

HPIM2393