FESTIVAL

Prin intermediul acestei pagini informam si invitam tinerii cu si fara dizabilitati, avand varsta cuprinsa intre 7 si 35 ani, talent real, pentru a participe la: Festivalul inter-judetean de Colinde si Datini Romanesti „TREC MAGII PRIN VATRA MOLDOVEI”, Editia a V-a / Botosani 2015  – organizat de Asociatia IHTIS.

Cateva opinii ale juriului editiei a IV-a, 15 noiembrie 2014, in linkul urmator:

Pentru a va inscrie la editia a V-a ce va avea loc in data de 14 noiembrie 2015 in Botosani, descarcati urmatoarele doua fiisiere, dand clik pe fiecare link:

1 REGULAMENT FESTIVAL 2015

2 FORMULAR INSCRIERE FESTIVAL IHTIS 2015

Alte detalii pentru editia 2015, in linkul urmator: https://asociatia-ihtis.ro/2015/04/02/cu-sanse-egale-pe-scena-cu-sanse-egale-in-fiecare-zi/

VA ASTEPTAM !

Lasă un comentariu »

Completează mai jos detaliile despre tine sau dă clic pe un icon pentru autentificare: